„North City 2022“
Nakon dve godine pauze, ovog proleća će u Mitrovici biti održan 18. Džez i bluz festival „North City 2022“. U periodu od 31. maja do 4. juna na sceni festivala nastupiće desetak grupa, izvođača i DJ-eva. Prve i druge festivalske večeri, u Mitrovici u klubu „Soho“, nastupiće dva benda iz Skoplja – „Day Off“ i…











