The Who prvi put nastupili na televiziji
1965. The Who su prvi put nastupili na televiziji u emisiji Ready Steady Go!. Po zahtevu benda, publika koja je bila odabrana sastojala se samo od tinejdžera odevenih u trenutni Mod stil. 1972. David Bowie prvi put izveo pesmu „Ziggy Stardust“. 1989. Billy Joel izveo američku himnu na Super Bowl XXIII. 1998. Paul Simonov mjuzikl…











