Këngët premierë në Radio KFOR

Sikurse çdo fundjavë edhe sot, Radio KFOR-i ju sjell disa nga këngët premiera, e që vlen të theksohet që pas një periudhe të gjatë, këngëtari Post Malone, ka sjell bashkëpunimin me këngëtarin Gunna, ndërsa Sam Smith dhe Dj Regard, kanë sjell remiksin e emërtuar ‘Love me more’, Christina Aguilera siç po duket tashmë është fokusuar…

4You Magazine, ju fton të luani dhe të fitoni!

4You Magazine, ju fton të luani dhe të fitoni! Redaksia e 4You Magazine, ju ftojnë të merrni pjesë në lojën shpërblyese. Për t’u bërë pjesë e lojës së radhës, ju duhet t’i plotësoni kushtet e mëposhtme: Duhet të jeni banor i përhershëm i Kosovës. Mosha e pranueshme për pjesëmarrje në këtë garë, është 14-25 vjeç.…

Dita Botërore e Biçikletës

Një prej mjeteve të para të transportit në jetën tonë, para se të jemi shoferë veture, kamioni apo edhe autobusi, ne fillimisht mësojmë të pedalojmë biçikletën. Një mjet i lezetshëm transporti, që kemi përfitime të shumta. Janë të shumtë ata që përdorin biçikletën në përditshmëri, por sot për Radio KFOR-in ka folur dizajneri grafik, z.…