Hitet më të mira në Radio K4

Java që po e lëmë pas, ka qenë përplot këngë të reja dhe bashkëpunime shumë interesante, nga artistë të ndryshëm vendorë e ndërkombëtarë, mirëpo duhet të veçojmë publikimin e këngës ‘Mi Amor’ nga Dhurata dhe Noizy, që u pëlqye tej mase nga publiku. Në vazhdim ju sjellim edhe disa nga hitet më të mira të…

Në këtë datë, në muzikë veçojmë këto ngjarje

– Me 31 korrik, të viti 1999, këngëtarja Christina Aguilera, arriti në pozitën e parë të këngëve më të mira në Amerikë dhe Angli, me këngën e saj ‘Genie In A Bottle’. – Në këtë datë të vitit 2016, këngëtari Justin Timberlake, fitoi çmimin për ‘Artistin më të Mirë të Dekadës’, në ‘Teen Choice Awards’.…