Dan javnih službi: U službi građana svakog dana
Dan javnih službi obeležava se 23. juna, u znak priznanja svim zaposlenima u javnom sektoru koji svojim radom doprinose funkcionisanju društva i unapređenju kvaliteta života građana. Ovaj datum ustanovljen je od strane UN, kako bi se istakla važnost profesionalne, odgovorne i efikasne javne uprave. Zaposleni u državnim institucijama, lokalnim samoupravama, zdravstvu, obrazovanju, komunalnim i drugim…



