Dua Lipa & Calvin Harris – One Kiss

06.04.18

Këngëtarja e mirënjohur nga Kosova, Dua Lipa, e cila tashmë po gëzon popullaritetin e madh botëror, ka lansuar këngën më të re!

Bëhet fjalë për një duet të mrekullueshëm mes Dua Lipes dhe Calvin Harris, ndërsa kënga titullohet „One Kiss“. 

Duke pasur parasysh sukseset e mëdha të arritura deri më tani të Harris me këngëtarë të ndryshëm, nuk dyshojmë se edhe kjo këngë shumë shpejt do të bëhet super hit! Këngën në fjalë mund ta dëgjoni në këtë link: https://www.youtube.com/watch?v=Bm8rz-llMhE