Sot fillon edicioni i radhës “KultStrofa”

07.02.18

Sot, (07.02.2018) mbahet edicioni i dytë i konkursit të poezisë, “KultStrofa”.

Dhjetë finalistët e këtij edicioni, sonte do të lexojnë poezitë e tyre.

Duke filluar nga ora 18:00, në Hamam Bar, në Prishtinë adhuruesit e poezisë do të kenë mundësi të kënaqen me poezi dhe njëkohësisht të takohen me poetë të ndryshëm.