Bebe Rexha feat.Camila Cabello?!

29.01.18

Këngëtarja e suksesshme shqiptare Bebe Rexha, përmes Instagram-it të saj ka njoftuar kështu: “Po planifikojmë diçka…”, vetëm kaq, ka mjaftuar për të “ndezur” kurreshtjen e adhuruesve. Së fundmi ajo ka pohuar se ka nisur punën për një këngë të re, ku më tutje ajo ka treguar se është duke bashkëpunuar edhe me yllin e këngës, Camila Cabello-n.Karla Camila Cabello Estrabao është një këngëtare dhe tekstshkruese kubano-amerikane. Ajo u bë e famshme me grupin muzikor “Fifth Harmony”.

...