EKSKLUZIVE: Era Istrefi publikoi video premierën ‘Redrum’ - Video

24.02.17

Era Istrefi sot zyrtarisht ka publikuar video klipin e këngës së saj më të re, të cilën e ka emërtuar ‘Redrum’.
Era këngën më të re e ka realizuar në bashkëpunim me Felix Snow.
Sikurse në video klipet tjera, Istrefi edhe në video-klipin ‘Redrum’, i ka qëndruar besnike stilit të saj të veçantë dhe shkëlqen me pamjen e saj unike.
Së fundi në rrjetet sociale po flitet për një bashkëpunim muzikorë nga katër shqiptaret e famshme Era Istrefi, Dua Lipa, Bebe Rexha dhe Rita Ora, mirëpo ky lajm ende nuk është konfirmuar nga asnjëra këngëtaret e lartë përmendura.
Më posht lajmit ju sjellim video premierën e këngës më të re nga Era Istrefi Ft. Felix Snow ‘Redrum’: