Beyonce shtatëzënë në pritje të binjakëve - Foto

02.02.17

Me fotot e postuara së fundi në rrjetin social Instagram, këngëtarja Beyonce ka thyer të gjitha rekordet e klikimeve dhe komenteve.
Lajmin për shtatëzaninë e saj e ka bërë vetë këngëtarja Beyonce për mediat dhe fansat e saj, duke i njoftuar se ajo është në pritje të binjakëve, mirëpo nuk e ka zbuluar gjininë e tyre.
Këngëtarja Beyonce është e martuar me këngëtarin dhe njiherin producentin Jay Z, me të cilin kanë edhe një vajzë me emrin Blue Ivy.
Përkundër thashethëmeve se lidhja e tyre është në krizë, çifti në fjalë kohëve të fundit janë shfaqur shumë të lumtur dhe më të dashuruar se kurrë më parë, në fotot e shkrepura nga paparacët.
Më posht lajmit mund të shihni disa foto të këngëtarës Beyonce shtatëzënë, në pritje të binjakëve: