yo Çifti më i famshëm në Hollywood Jolie-Pitt janë duke pritur binjakët
Degjo Online Mbylle

Radio K4 on Facebook

Our Favourite of the WeekMOVIE BOX

Lajmet e Fundit

Find more about Weather in Pristina, KV
Click for weather forecast


Çifti më i famshëm në Hollywood Jolie-Pitt janë duke pritur binjakët

15.03.12

Çifti më i famshëm në Hollywood Angelina Jolie dhe Brad Pitt janë duke pritur binjakë, dhe do të martohen para se ata të vijë në këtë botë, që do të thotë pra vjeshtës, shkruan  revista amerikane  "OK!".

" Angie pret të lindë binjakë, këtë vjeshtë ,gjegjësisht  djem, kështu që jnuk kan shumë kohë. Të dy vendosën të mirëprëpresin  binjakët  si burrë dhe grua, që do të thotë se dasma  do të ndodhë së shpejti", ka bërë të ditur burimi anonim për  revistën amerikane "OK!".
 

 Angelina (36) dhe Brad (48) kan edhe fëmijët  Maddox (10), Pax (8), Zahara (7), Shiloh (5), dhe Knox dhe Vivienne,  binjakët tre vjecar.

  Aktorja ende nuk e ka konfirmuar lajmin e lumtur, por burimi thotë se tani për tani, për  shtatzënin e saj  dinë pak njerëz.

  "Kjo nuk është diçka që ajo dëshiron të konfirmojë zyrtarisht, dhe deri tani vetëm një grup i zgjedhur i njerzëve.Lexo më Shumë